Тема: "Стилі кіно" У кіно немає єдиного загальноприйнятогонабору жанрів (як, наприклад, у живописі),за яким можна було б точно класифікувати всі кінофільми. Крім того, більшість художніх кінофільмів можна сміло віднести до більш ніж одного жанру. Тому говорити про систему жанрів художнього кіно можна лише з великою часткою умовності. Ця система скоріше була сформована самими глядачами на основі особистих вражень, чим кінознавцями в рамках наукових досліджень. Проте, ця системап широко поширена й, у певній мірі, загальноприйнята.Практично немає людей наи землі, які б не полюбляли дивитися кінофільми. Хтось — пригоди чи фантастику, що дає змогу поринути в незвідані світи, а хтось — ліричні історії, щоб поплакати над нещасливим коханням. Утім є такі, що захоплюються детективами й бойовиками, аби «полоскотати» нерви, а чимало інших цінують гумор і надають перевагу комедіям, щоб відволіктися від буденності. Втім усі, переглядаючи фільм, хочуть отримати нові враження, пережити різні емоції. І кіно дає таку можливість. Тому що воно має багату палітру тем, образів. Часом після перегляду фільму в людини виникає бажання змінити своє життя на краще, вона починає це здійснювати, орієнтуючись на кіногероя — сміливого чи кмітливого.
ТЕМА: БЕЗСПОЛУЧНИКОВЕ СКЛАДНЕ РЕЧЕННЯ ( УЗАГАЛЬНЕННЯ ТЕМИ) НА УРОІ: ВПР.353,355(ЗАПИСАТИ РЕЧЕННЯ У ЛОГІЧНІЙ ПОСЛІДОВНОСТІ,ВИЗНАЧИТИ ВИД КОЖНОГО РЕЧЕННЯ,ПІДКРЕСЛИВШИ ГО) Д/З.ВПР 356( МІНІ - ТВІР НА СТОРІНКУ), РОЗКРИТИ ОДНУ ІЗ ТЕМ,ВИКОРИСТАВШИ ВСІ ВИДИ СКЛАДНИХ РЕЧЕНЬ, СТР.162 - ВІДПОВІДІ НА ЗАПИТАННЯ ДЛЯ САМОПЕРЕВІРКИ
Зарубіжна література Тема: М.В.Гоголь. "Шинель". Образ столиці як чужого й ворожого для людини простору. Трактування фіналу, значення елементів фантастики в реалістичному творі. Тема "маленької людини"
Домашнє завдання: проаналізувати слайди, виписати риси характеру Башмачкіна, риси, притаманні образам "маленьких людей", записати паспорт твору за запропонованою схемою (на слайді)